http://bruttals.pun.pl

Forum klanu BruTTals

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-15 12:37:17

Ozzy

ZAGRYZACZ

9224661
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 6
Punktów :   

Każdy coś o sobie :)

Nazywam się Jacek. Jestem żonaty i mam dwójkę dzieci, mieszkam w Wyszkowie. Mam 35 latek. Pracuję w Urzędzie Pracy przy kompie. Moim hobby są: fotografia cyfrowa, turystyka rowerowa, trochę komputery. Prowaszę Wyszkowski Klub Rowerowy "BROWER TEAM". Nie palę ale za to lubie piwko. Gram nałogowo w gry on-line. Na razie tyle i jak cos to napiszę.

Offline

 

#2 2007-09-15 14:22:45

Slepiec_w_Trampkach

Gość

Re: Każdy coś o sobie :)

To może ja zacznę. Lat 21 prawie żonaty. Studjuję filologię angielską, pozatym zaczynam studiować grafikę komputerową W BF gram ponad roczek - mieszkam w małej wiosce - niedaleko Dębicy (woj podkarpackie).  Zainteresowania - gdy byłem "mały" to lubiałem Chulać BreakDanca'a Lubie jointy, moim hobby jest siedzenie przed komputerem, powijanie piwa i przepalanie go papieroskiem ^^ pozatym pracuję w pewnym zakładzie jako spawacz Mig&tig. Narazie było by na tyle

 

#3 2007-09-30 07:38:38

mix_boy

Mały BruTTals

3935623
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Każdy coś o sobie :)

Nazywam się david;] . Mam 17 lat , mieszkam w okolicach Rzeszowa. Zajmuje się muzyka, grafiką,webmasterstwem,programowaniem itd...,    Co do fajnek to nie pale , jedynie z kims dla towarzystwa ;] PiwKo;] Lubiem....
Będzie tylo ;]

Ostatnio edytowany przez mix_boy (2007-09-30 07:38:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.templer.pun.pl www.elyanos.pun.pl www.mfdex.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.tele.pun.pl